logo

مرکز تعمیرات تخصصی اتومبیل رنو تعمیرگاه تخصصی ایران رنو در زمینه ی مکانیکی . برق خودرو . جلوبندی . تعمیر گیربکس اتوماتیک و دنده . تعویض روغن گیربکس و موتور . تعویض تسمه تایم انواع خودروهای شرکت رنو فعالیت می نماید. بهره مندی تعمیرگاه تخصصی رنو از تخصص کارکنان حرفه ای موجب شده است در ارائه ی کامل ترین سرویس ها پیشرو باشد. مکانیک ماشین های رنو باید با تجربه و حرفه ای باشد ما بهترین تعمیرکاران را در تعمیرگاه رنو تهران داریم تعمیرگاه رنو بهترین مرکز تخصصی رنو در تهران به نام ایران رنو میباشد خدمات در تعمیرگاه رنو به صورت تخصصی انجام میشود

اطلاعات تماس

مهندس حامد رضایی 09120996450

مهندس قدردان 09128896509

تلفن ثابت 02177785115 - 02177785114

info@renoir.ir

تهران - تهرانپارس، بلوار بابائیان، خیابان پنجم شیدایی، کوچه 7 شمالی، پلاک 10

شنبه تا پنج شنبه از 8:00 تا 6 بعدظهر

هزینه و قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو . ایران رنو ⭐

ایران رنو آدرس : تهران ـ تهرانپارس ـ بلوار بابائیان ـ خیابان پنجم شیدایی ـ کوچه ۷ شمالی ـ پلاک ۱۰

تلفن : ۰۲۱۷۷۷۸۵۱۱۵ ۰۲۱۷۷۷۸۵۱۱۴

⚡️شرح خدمات⚡️ ⚡️قیمت به تومان⚡️
⚡️روغن گیربکس اینول ۶ سرعته⚡️ ⚡️۵۵۰/۰۰۰⚡️
⚡️اجرت تعویض روغن گیربکس با دستگاه⚡️ ⚡️۵۰۰/۰۰۰⚡️
⚡️بازدید روغن گیربکس⚡️ ⚡️۲۰۰/۰۰۰⚡️
لیست قیمت سال ۱۴۰۲ برای قیمت دقیق با تعمیرگاه تماس بگیرید

 

 

 

 

 

این مقاله را هم مطالعه کنید تعمیرگاه تخصصی ساندرو

 

روغن گیربکس که با نام روغن واسکازین نیز شناخته می‌شود، محصولی است که روند حرکت چرخ دنده ‌ها در جعبه‌ دنده را آسان تر میکند و کمک می‌کند تا خودروی شما نرم‌تر حرکت کند. وجود روغن با کیفیت بالا در جعبه ‌دنده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا عملکرد خود را تا حد بسیار زیادی بهبود می‌بخشد. گیربکس در واقع بخش دستور دهنده خودرو می‌باشد که از ابتدا تا انتهای رانندگی شما با آن ارتباط دارید. ما در این محتوا می‌خواهیم برای شما در رابطه با بهترین نمایندگی اجرت هزینه و قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو استپ وی اتومات شرق تهران تهرانپارس صحبت کنیم

و برای شما بگوییم که بهتر است قبل ‌از استفاده از خدمات اجرت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو یا اتومات چه مواردی را بدانید و به چه فاکتورهایی توجه داشته باشید. با توجه به جدول زمان ‌بندی شده، بعد هر چند ماه یک‌بار و با بررسی میزان کارکرد ماشین، باید از بهترین نمایندگی خدمات اجرت تعویض روغن گیربکس استفاده کنید. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در این ‌رابطه، این محتوا را تا انتها بخوانید.\

 

نشانه ‌های رسیدن موعد تعویض روغن گیربکس اتومات

همان طور که برای شما گفتیم، فاکتور های گوناگونی وجود دارند که نشان می‌دهند عمر روغن گیربکس به سر رسیده و شما باید برای تعویض آن اقدام کنید. فاکتور هایی مانند رسیدن کیلومتر ۵۰۰۰۰ یا ۴ سال یا اینکه رنگ روغن تغییر کرده جزو آن دسته از فاکتور و مواردی هستند که نشان می‌دهند روغن گیربکس شما باید تعویض شود. همچنین هر چه روغن گیربکس تغییر رنگ بیشتری داشته باشد و تیره‌تر شود، یعنی به پایان عمر خودش نزدیک شده است. بهتر است که شما حتماً به کارکرد خودروی خود دقت داشته باشید تا بتوانید با اجرت پرداخت بهترین نمایندگی هزینه و قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو استپ وی شرق تهران تهرانپارس از به وجود آمدن مشکلات بزرگ‌تر تا حد بسیار زیادی جلوگیری نمایید. برای تعویض تسمه تایم ساندرو نیز باید به کیلومتر خودروی ساندرو توجه نمایید. اطلاعات لازم برای 

 

ویژگی‌ های روغن گیربکس مناسب

در کنار صحبت در رابطه با بهترین نمایندگی هزینه و قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو یا اتومات شناخت ویژگی‌ های روغن گیربکس نیز به شما کمک خواهد کرد تا در کنار پرداخت هزینه ‌های مقرون ‌به ‌صرفه، از یک محصول بسیار با کیفیت بهره ببرید. هر چه شما بیشتر به فاکتور هایی که قرار است اشاره شود دقت داشته باشید و محصولی شبیه تر به نکات ارائه شده را بگیرید، روند کارکرد گیربکس خودروی شما بهتر خواهد شد. اجازه دهید این فاکتور ها را به طور کامل بررسی کنیم. 

غلظت روغن 

غلظت روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو یکی از مهم‌ترین فاکتور هایی است که می‌تواند در کیفیت رانندگی تأثیر بگذارد. طبق اطلاعات موجود، غلظت روغن گیربکس بسیار بیشتر از غلظت روغن موتور است. به‌ همین دلیل شما باید سعی کنید با مقایسه‌ های موجود به سراغ محصول غلیظ تری بروید. بالا بودن غلظت روغن گیربکس اتوماتیک باعث می‌شود تا پوشش دهی به کل سیستم راحت‌تر شود و فشاری که به قطعات متفاوت جعبه دنده وارد می‌شود، تا حد بسیار زیادی خنثی شود. پس محصولی را بخرید که غلظت مناسبی دارد. 

داشتن رنگ سرخ 

از دیگر ویژگی ‌های انتخاب بهترین روغن گیربکس، ما می‌توانیم به رنگ روغن اشاره کنیم. شما به‌ هر حال قرار است که بودجه‌ای را با عنوان هزینه و قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو پرداخت کنید. پس بهتر است که سعی کنید محصولی را بخرید که کیفیت مناسبی دارد. معمولاً روغن گیربکس با کیفیت و مناسب به رنگ قرمز می‌باشد و کاملاً شفاف است. روغن ‌هایی که رنگشان قرمز نیست، قطعاً با آب مخلوط شده‌اند و از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند. پس به سراغ روغنی بروید که رنگ قرمز و همچنین شفاف دارد. 

نقطه جوش مناسب 

روغن گیربکس جزو آن دسته از محصولاتی است که باید نقطه‌ی جوش بالایی داشته باشد. نقطه‌ی جوش بالا از به وجود آمدن مشکلات مربوط به اصطکاک حرارت ایجاد شده از سایش جلوگیری می‌کند. در جعبه دنده، قطعات متفاوت مدام در حال برخورد به یکدیگر هستند و همین موضوع می‌تواند انرژی گرمایی زیادی را ایجاد کند. پس در این شرایط باید نقطه‌ی جوش روغن گیربکس بالا باشد تا مشکلی به وجود نیاید.

مقاوم در برابر فشار 

از دیگر نشانه ‌های روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو شرق تهران تهرانپارس مناسب مقاوم بودن در برابر فشار می‌باشد. اگر شما با نحوه عملکرد گیربکس آشنایی داشته باشید، می‌دانید که چرخ دهنده‌ ها در این بخش از خودرو با فشار بسیار زیادی روبرو هستند. دقیقاً به‌ همین دلیل است که روغن گیربکس تهیه شده باید در برابر فشار بسیار مقاوم باشد تا مشکلی پیش نیاید. 

هزینه و قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو

بعد از صحبت در رابطه با ویژگی ‌های بهترین نمایندگی روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو، بد نیست برای شما در رابطه با هزینه و قیمت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ساندرو استپ وی شرق تهران تهرانپارس نیز صحبتی داشته باشیم. شما برای خرید روغن گیربکس باید یک هزینه‌ی جداگانه بپردازید و همچنین برای استفاده از خدمات تعویض روغن نیز به پرداخت دستمزد نیاز است. هر چه روغن گیربکسی که شما انتخاب کرده‌اید باکیفیت‌تر باشد، باید هزینه‌ های بیشتری را برای خرید بپردازید. از طرف دیگر نیز هر چه خدمات ارائه‌ شده برای تعویض روغن گیربکس پیشرفته‌تر باشند، قاعدتاً دستمزدی شما پرداخت می‌کنید نیز بالاتر خواهد رفت.

 

این مقاله را هم مطالعه کنید هزینه تعویض شیر برقی ساندرو

 

 

 

۵/۵ - (۶۴ نظر)
blog
این مقاله را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *