logo

مرکز تعمیرات تخصصی اتومبیل رنو تعمیرگاه تخصصی ایران رنو در زمینه ی مکانیکی . برق خودرو . جلوبندی . تعمیر گیربکس اتوماتیک و دنده . تعویض روغن گیربکس و موتور . تعویض تسمه تایم انواع خودروهای شرکت رنو از جمله لاگونا، سفران، کپچر، تالیسمان،لتیتود، کولیوس، اسکالا، فلوئنس، داستر، مگان، استپ وی، ساندرو، سیمبل، و ال ۹۰ فعالیت می نماید. بهره مندی تعمیرگاه تخصصی رنو از تخصص کارکنان حرفه ای موجب شده است در ارائه ی کامل ترین سرویس ها پیشرو باشد. مکانیک ماشین های رنو باید با تجربه و حرفه ای باشد ما بهترین تعمیرکاران را در تعمیرگاه رنو تهران داریم تعمیرگاه رنو بهترین مرکز تخصصی رنو در تهران به نام ایران رنو میباشد خدمات در تعمیرگاه رنو به صورت تخصصی انجام میشود

اطلاعات تماس

مهندس حامد رضایی 09120996450

مهندس قدردان 09128896509

تلفن ثابت 02177785115 - 02177785114

info@renoir.ir

تهران - تهرانپارس، بلوار بابائیان، خیابان پنجم شیدایی، کوچه 7 شمالی، پلاک 10

شنبه تا پنج شنبه از 8:00 تا 6 بعدظهر

بهترین تعمیرگاه ال نود با خدمات عالی در تهران

blog
 • ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
 • بدون دیدگاه

بهترین تعمیرگاه ال نود با خدمات عالی در تهران

ال نود سدانی فرانسوی می‌باشد که محصول برند رنو است. خودروی ال نود محصولی کاملاً آشناست که در سراسر کشور ما مشاهده می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد. دقیقاً به‌ همین دلیل است که دارندگان این خودرو، همواره به ‌دنبال بهترین تعمیرگاه ال نود هستند تا به ‌صورت حرفه‌ای ایرادات موجود در خودروی خود را برطرف سازند. بهترین تعمیرگاه ال نود ویژگی ‌های خاصی دارد. اجازه دهید برای شما بیشتر در رابطه با این ویژگی ها صحبت کنیم. 

بهترین تعمیرگاه ال نود با خدمات عالی در تهران 

همواره مراجعه به بهترین تعمیرگاه ال نود برای هر نوع مشکلی در خودرو ضرورت دارد. خودرو های خارجی با خودرو های ایرانی متفاوت هستند. به‌ همین دلیل نمی‌توان کار تعمیر این محصولات خارجی را به دست افراد نابلدی سپرد که تنها تجربه کمی روی تعمیر خودرو های داخلی دارند. سعی کنید که با تحقیق و جستجو به سراغ بهترین خدمات دهندگان با خدمات عالی در تهران بروید تا بتوانید با خیال راحت مشکلی که در خودروی شما به ‌وجود آمده را برطرف سازید. قاعدتاً افراد متخصص و تعمیرگاه های مناسب مجهز می‌توانند به شما کمک کنند تا مشکلی که در خودروی شما ایجاد شده را در سریع‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا از بین ببرید.

سرویس‌ های دوره‌ ای ال نود چه کیلومتری است؟

شما برای این‌ که استفاده‌ی مناسب و اصولی از خودروی خود داشته باشید، باید در رابطه با سرویس‌ های دوره‌ای آن بیشتر بدانید. در این شرایط می‌توانید در موعد مقرر به بهترین تعمیرگاه ال نود مراجعه فرمایید و از خدمات سرویس ‌های دوره‌ای بهره ببرید. این موضوع، به شما کمک می‌کند تا استهلاک خودروی خود را تا حد بسیار زیادی پایین بیاورید و از به وجود آمدن مشکلات گوناگون جلوگیری کنید. اجازه دهید در ادامه بیشتر برای شما در رابطه با سرویس ‌های دوره‌ای ال نود ‌صحبت کنیم. 

 • روغن گیربکس باید هر ۴۰۰۰۰ کیلومتر عوض شود. 
 • روغن هیدرولیک فرمان باید هر ۴۰۰۰۰ کیلومتر عوض شود.
 • روغن ترمز باید هر ۶۰۰۰۰ کیلومتر عوض شود.
 • مایع خنک ‌کننده موتور باید هر ۶۰۰۰۰ کیلومتر عوض شود.
 • فیلتر روغن بهتر است که هر ۸۰۰۰ یا ۱۰۰۰۰ کیلومتر به ‌همراه روغن موتور به طور کامل تعویض شود.
 • فیلتر بنزین باید هر ۱۰۰۰۰ کیلومتر به ‌همراه روغن موتور و فیلتر روغن و همچنین فیلتر هوا به طور کامل تعویض شود. 
 • شمع موتور باید هر ۲۰۰۰۰ کیلومتر با شمع‌ های نو جایگزین شود.
 • لنت های ترمز بهتر است که هر ۱۰۰۰۰ کیلومتر بررسی شوند و در صورت نیاز تعویض شوند. 
 • بهتر است که تسمه تایم و مجموعه آن به ‌طور کامل هر ۶۰۰۰۰ کیلومتر با محصولات نو جایگزین شوند. 
 • تسمه دینام نیز درست مانند تصمیم تایم بهتر است که هر ۶۰۰۰۰ کیلومتر تعویض شود. 

البته تمامی موارد نام‌ برده شده با توجه به بازه زمانی نیز قابل تعویض می‌باشند. برای مثال بعد از گذشت حدود ۴ سال شما باید تسمه‌ ها را عوض کنید یا بهتر است که بعد از گذشت حدود ۲ سال، مایعات یا روغن‌ های خودروی خودتان را به‌ طور کامل با محصولات نو و تازه جایگزین کنید. 

هزینه تعمیر ال نود چقدر می‌شود؟

برای این که متوجه شوید چقدر هزینه برای تعمیر ال نود خود نیاز دارید، باید فاکتور های گوناگونی را بررسی کنید. معمولاً بهترین تعمیرگاه ال نود در مقایسه با تعمیرگاه های معمولی، دستمزد های بیشتری را در دریافت می‌کند زیرا از تجهیزات و فناوری‌ های پیشرفته استفاده می‌کند. به‌ طور کلی با توجه به تعمیرگاهی که به آن مراجعه کرده‌اید و همچنین میزان خرابی خودروی شما، هزینه تعمیر ال نود کاملاً متغیر می‌باشد. 

خرابی ‌های خودرو ال نود چیست؟

دلایل گوناگونی وجود دارند که ممکن است شما را مجبور کنند از خدمات بهترین تعمیرگاه ال نود در سراسر کشور بهره ببرید. ممکن است که به واسطه استفاده نامناسب، عدم توجه به سرویس‌ های دوره‌ای، فشار آوردن به ماشین و … خودروی ال نود شما دچار ایراد شود و شما را مجبور کند که از خدمات بهترین تعمیرگاه ال نود بهره ببرید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که سعی کنید که در صورت بروز هرگونه مشکل، در سریع‌ترین زمان ممکن از خدمات بهترین تعمیرگاه ال نود بهره ببرید تا از رخ دادن مشکلات بزرگ‌تر و شدیدتر جلوگیری کنید. 

تعمیرات ال نود چقدر زمان می‌برد؟

به ‌طور کلی خودروی ال نود خودرو آن‌چنان پیچیده‌ای نیست و شما با‌ مراجعه به بهترین تعمیرگاه ال نود می‌توانید مشکلاتی که در خودروی شما به وجود آمده‌اند را به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف کنید. معمولاً با توجه به مشکلی که در خودروی شما به ‌وجود آمده و همچنین تخصص تعمیرکار، ممکن است که روند تعمیر بین چند ساعت تا چندین روز طول بکشد. این موضوع کاملاً به فاکتور های محیطی و علت خرابی خودروی شما بستگی دارد. اما خب اگر شما مراقب خودروی خود باشید و سعی کنید که به‌ صورت درست و اصولی از آن بهره ببرید، مطمئناً مشکلات به‌ وجود آمده در خودروی شما جزئی خواهند بود و در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف خواهند شد.

تعمیر ال نود باید حتماً به دست مکانیک انجام شود

درست است که خودروی ال نود خودرویی پیچیده نیست، اما به‌ هر حال این محصول  ساخته خارج از کشور می‌باشد. به ‌همین دلیل باید با حساسیت بیشتری روند تعمیرات را طی کرد. شما باید به بهترین تعمیرگاه ال نود مراجعه کنید و کار تعمیر خودروی خود را به دست مکانیک‌های ماهر و باتجربه بپردازید. در این شرایط است که روند تعمیر با موفقیت بیشتری طی خواهد شد و مشکل موجود در خودروی شما به‌ طور کامل برطرف می‌شود.

اگر کار تعمیر خودرو های خارجی مانند ال نود را به دست افراد غیر متخصص بسپارید، نه ‌تنها مشکلات اصلی موجود در خودروی شما برطرف نخواهند شد، بلکه ممکن است به واسطه عدم تخصص، بخش ‌های گوناگون و متفاوتی از خودروی شما نیز آسیب جدی ببیند. پس سعی کنید که حتماً به سراغ خدمات دهندگان تخصصی بروید و کار تعمیر خودروی خودتان را بهترین تعمیرگاه ال نود بسپارید. در این شرایط است که می‌توانید مطمئن باشید در ازای پرداخت هزینه و دستمزد مقرون‌ به‌ صرفه، مشکل خودروی شما به ‌صورت صددرصدی و کامل برطرف خواهد شد و جای هیچ ‌گونه نگرانی برای شما وجود ندارد. 

تعمیرکار ال نود چه خصوصیاتی دارد؟

 تعمیرکاری که در بهترین تعمیرگاه ال نود فعالیت می‌کند، باید خصوصیات خاصی را داشته باشد. این خصوصیات می‌توانند میان تعمیرکاران معمولی و تخصصی و فاصله ایجاد کنند و باعث تشخیص راحت‌تر شود. فاکتور هایی مانند متخصص بودن، با تجربه بودن، خوش‌قول بودن، تعهد داشتن، اخلاق خوب و… جزو آن دسته از فاکتور هایی هستند که می‌توانند جزو خصوصیات تعمیرکار کارکشته ال نود دسته ‌بندی شوند. با توجه به این نکات، شما می‌توانید بهترین تعمیرگاه ال نود و متخصص ترین تعمیرکار را پیدا کنید و کار تعمیر خودروی خودتان را به او بسپارید. 

تعمیرگاه خوب ال نود در تهران کجاست؟

بعد از صحبت در رابطه با ویژگی ‌های خودروی ال نود و همچنین بررسی ویژگی‌ های بهترین تعمیرگاه ال نود، بد نیست که کمی نیز برای شما در رابطه با یکی از خدمات دهندگان متخصص در این زمینه صحبت کنیم. ایران رنو یکی از تعمیرگاه‌ هایی است  که به ‌عنوان بهترین تعمیرگاه ال نود شناخته می‌شود که می‌تواند به شما کمک کند در سریع‌ترین زمان ممکن مشکلی که در خودروی شما به‌ وجود آمده را برطرف نمایید. در تعمیرگاه ایران رنو با کمک گرفتن از تکنسین ‌های متخصص و تجهیزات روز دنیا سعی می‌شود که مشکلات موجود در خودرو های رنو از جمله ال نود در سریع‌ترین زمان ممکن و با شانس موفقیت بالا پیش بروند تا مشتری از خدمات ارائه‌ شده راضی باشد. اگر به ‌دنبال بهترین تعمیرگاه ال نود می‌گردید، مطمئن باشید که تعمیرگاه ایران رنو گزینه عاقلانه ای برای شما می‌باشد. 

همچنین بهترین تعمیرگاه ساندرو در تهران نیز مجموعه ایران رنو می‌باشد.

ما چه خدماتی به ال نود می‌دهیم؟

در تعمیرگاه ایران رنو که می‌تواند به ‌عنوان بهترین تعمیرگاه ال نود به شما خدمات ‌رسانی داشته باشد، خدمات گوناگون و متفاوتی به مشتریان ارائه می‌شود. شما می‌توانید برای تعمیر گیربکس، تعمیر موتور، تعمیر سیستم برق، انجام سرویس ‌های دوره‌ای و … به تعمیرگاه ایران رنو مراجعه فرمایید و از خدمات که در این زمینه به شما ارائه می‌شود بهره ببرید.

تعمیرگاه تخصصی ال ۹۰

تعویض تسمه تایم ال ۹۰

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ال ۹۰

تعمیر جلوبندی ال ۹۰

تعمیر گیربکس اتوماتیک ال ۹۰

تعمیرگاه رنو

این مقاله را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *